![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvORAncsAqEaF-78vxHOuLpMps9Wir8_HQKoHiFBwta6QV0mIvhREuO1Uhm3qNB8aAVlXirllE8CBJMVBT_UQHg-N4U2DP_r9KjEmAf7DYX3wzqFlKYCDoPb5UD3ohUafokg0fTXqEWPk/s400/onnerpolder-01.jpg)
En daar was hij dan , de winter. Zelf hoop ik altijd dat hij kort is want ik heb het niet zo op de winterse ongemakken . Gewoon twee dagen sneeuw met de kerst en drie nachten nachtvorst is meer dan genoeg . Afgelopen weekend heb ik meerdere uren en meerdere dagen in een te koude Onnerpolder rond gehangen . De reden waarom? Twee Koereigers welke ik op enkele minuten na glansrijk wist te missen . De hele morgen werden de vogels tot op 5 meter afstand gezien terwijl ik in de stad Groningen kleren aan het kopen was ? hoe debiel kan je zijn . Oke , je kan niet altijd geluk hebben en met sommige soorten gaat het gewoon eens een keer mis , dat is gewoon part off the game . Maar als het met die ene soort op dezelfde plek vaker mis gaat dan krijg je toch wel zo je bedenkingen . Ben ik niet snel genoeg , is de plek echt ruk of zijn de Koereigers van de Onnerpolder mij gewoon niet gegund ? Wie het weet mag het zeggen . Een 4e kj Zeearend wist het weekend nog enigsinds wat te redden . Nu maar hopen dat de winter weer net zo snel weg is als die twee vervelende reigers .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZKQ-rz_qBcpaTtHjB1JBU4D8KQhH8QR4vjUn_ArP5xk1hiNQ7uijOOENRoBdxTyMQBDbjf_OaHsgVLSbSq1mTm0UsZEz8nhb6zss8axG84P0oPtUDNzFl5Ijj3g1G5cQNH66y3jQvhVY/s400/knobbelzwaan-09.jpg)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten